Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

23 Haziran 2014 Pazartesi

Гіпербаричнаоксигенація Гіпербарична Кисень Терапія

Гіпербаричнаоксигенація Гіпербарична Кисень ТерапіяГіпербаричнаоксигенація Гіпербарична Кисень Терапія

 
Мохаммад Shakouri (MD)
Історія барокамерах
Гіпербаричної терапії, безумовно, не є новою концепцією. Документи показують, що повітря дихання високого тиску, був використаний для лікування 1660. Хоча використання гіпербаричної оксигенації, договір обмежений в основному в Сполучені Штати, але і в інших країнах були використані для більш ніж 100 років.
Спочатку використовуйте його для лікування Bndz (згини сильні болі в животі і болю в суглобах в руках і ногах через раптової втрати тиску), відповідно. Bndz водолази в глибоководних занурень і рівень швидкості Brmygshtnd спостерігалося. Ця технологія була створена в 1800 році. За останні 30 років, гіпербаричної кисневої терапії широко застосовується в якості засобу для лікування численних і важливих наукових результатів використовуються. Інститут медицини комітету назвав умови підземних тиску, для хвороби, яка гіпербаричної кисневої терапії [я] потрібно, щоб дати рекомендації. До них відносяться: газової гангрени, отруєння чадним газом, вдихання диму, і ....

 
Основа гіпербаричної кисневої терапії
Вплив гіпербаричної кисневої терапії, як правило, в залежності від контексту. Перехідні кисню приєднується до гемоглобіну в еритроцитах, транспортують в клітинах і тканинах. У нормальних умовах, коли повітря потрапляє в кровотік через легені, насичення киснем гемоглобіну становить близько 100%.
Але травми або захворювання можуть описаний вище процес, позбавляючи клітини і тканини всіх або частини кисню, що порушує. За таких обставин, надходження кисню необхідні організму, нормальний атмосферний тиск, не вистачає здібності. Хоча більш високі рівні гемоглобіну не поглинають кисень, але тиск кисню, плазми крові (кровотворних великий обсяг) насичення киснем і доставки кисню до тканин і клітин і таким чином збільшує. У порівнянні з 21% кисню в повітрі при атмосферному тиску, є 100% кисню при атмосферному тиску концентрація кисню у вівторок в плазмі крові зростає від 10 до 15 разів, що збільшує оксигенацію тканин.
На додаток до збільшення оксигенації, кров перенесення кисню до реакції організму при відповідному тиску викликає велику кількість білих клітин крові здатність вбивати бактерії та ліквідації інфекції збільшує тиск кисню, звуження судин, у зв'язку з скороченням набряк або накопичення рідини загоєння ран і допомагає сполучної тканини організму. Результати поверхневого кисню через маску або трубки перегорів, це не так. Тим не менше, немає ніяких доказів, що використання поверхневого кисню на лікування замість кисню Hyprbar там.
Оцінити і прикладена тиск на
Тиск і обмежений час дає кращі результати протягом барокамері протягом обмеженого часу (близько 60 хвилин), що допомагає поліпшити людей? Скільки часу в барокамері з 50% більше тиску повітря більш ніж на 50% молекул, яким ми дихаємо?
Дихання майже чистого кисню в камері, 5/7 разів вище, ніж нормальне дихання приносить кисень нам. За одну годину ми 5/1 фунт (680 г) кисень, яким ми дихаємо. Еритроцити насиченої киснем швидко, але більш важливо, ніж що додатковий кисню, розчиненого в плазмі крові. "Плазма", ні червоні кров'яні клітини, відіграє важливу роль. Додатковий кисень допомагає відновити рівень кисню в тканинах, що нестача кисню, необхідні. Це діє, щоб стимулювати відновлення під час і після припинення додаткового кисню бере участь. Після скасування кисню, система Vtlyal Rtykvlvand активується. Гіпербаричної кисню після припинення, природний гомеостаз, стимулюючи рівні відповідності нижче, ніж зазвичай кисню, але продуктивність знаходиться в хорошому стані.
Щоб збільшити кількість тиску тканини кисню вище 50 мм рт.ст., щоб викликати лікувальний ефект, необхідно піддати незначно, з майже чистого кисню при підвищеному тиску, отримуючи. У наступній діаграмі ми бачимо, тиск на оксигенації тканин і збільшення вхідного кінця тиску кисню, коли тиск кисню від 5/1, щоб побачити атмосферу, яким ми дихаємо. Лінійний ріст тканин рівня кисню в атмосфері при тиску 1 і 2 можна бачити в таблиці вище. Коли атмосферний тиск підвищується до 100% більше, ніж нормальний рівень (2 атм), як геометрична фігура набагато вище. На більш високих рівнях (більше 2 атм) надмірного підвищення тканини киснем (гіпероксії). Таким чином, ретельний моніторинг чутливості нерва до кисню дуже висока, тому що не може бути перехідні побічні ефекти.
Іноді хороші результати і різні фізичні фактори і минущі явища у різних хворих. Лікар, кількість кисню, який надходить в організм не в змозі контролювати вихід з окисних ферментів в тканини кожного пацієнта відрізняється. На наведеному вище графіку показано збільшення кисню в венозного тиску. Різниця лінійно зростає збільшення геометричній дисплея особа підвищений тиск і Hyprbar тиск вказано. Проблема Drfhm неоднозначність між насиченістю і кисневої терапії тиск кисню розглядається як 100% порівняно з 100 мм рт. Чого тільки розчинений тиск кисню (або парціальний тиск [II]) виробляються.
Різниця в рівнях кисню в плазмі (розчину) здійснюється за гемоглобіну киснем створює різницю. Один грам гемоглобіну з 34/1 мл окси-гемоглобіну і кисню насичення створює. 100 мл крові від здорових суб'єктів з нормальним тиском, 19 мл киснем з утворенням окси-гемоглобіну і 3/0 мл кисню. Як правило, насичення гемоглобіну і максимум 98%. Розчинений тиск кисню при 95 мм рт.ст. до 39 мм рт зменшенням текстури поверхні. Дихання чистим киснем в 5/2 від атмосферному тиску, кількість розчиненого кисню в плазмі становить близько 6 мл на 100 мл крові збільшується. Це збільшує кількість кисню збільшує тиск кисню і тиск кисню вивільняється на тканинному рівні збільшена до 200 мл.

 
Гіпербаричної кисню допомагає організму в стані, який викликає низький рівень кисню в тканини ускладнень бути відновлені. Кілька сеансів гіпербаричної лікування різних захворювань, таких як анемія, опіки і травми стиснення корисно. Погано шкіра часто прищеплює з гіпербаричної оксигенації покращився. Проблема з гіпербаричної кисневої терапії інфекцій, в тому числі Aktynvmaykvzys, Avstyvmylyt, діабетичні виразки, гангрена та інші інфекції, мертвих тканин, створив нові горизонти. 
Роль гіпербаричної оксигенації, щоб допомогти видалити дайвінгу травми.
Задовго до того, гіпербаричної кисневої терапії в якості лікування прийнятного і відомий дайвінг травм тиску використовується. У прес-взяв травми в наборі під назвою хвороба [III], в тому числі артеріальної газової емболії [IV] і тиск хвороба були видалені. Ці два захворювання були описані окремо, тому що вони різні гіпотетичні причини. Однак на практиці (якщо є), відмінність між цими двома захворюваннями на основі симптомів і дайверів неможливо.
На початку лікування та підтримки стабільності в пошкодженому стані Diver Diver не пов'язане з однією з цих двох захворювань (DCI, вік) Дайвер, який страждає від цього. Якщо ви підозрюєте, що сам травми дайвінг швидко центру екстреної допомоги та отримати джерело кисню. Тиск Урожай, як вважають, утворюють пухирці в тканинах, кровотік і кисень транспорт зупиняється виникають. Артеріальна газова емболія, з іншого боку, у зв'язку з бульбашками в кровотік через тканину розриву легеневої відбувається. Газова емболія захворювання, відоме обробка тиском врожаю і артеріальна, є подальший тиск. Розмір бульбашок знизився поступово подолати.


Види барокамері

 
Гіпербаричної зазвичай класифікуються на дві основні категорії. Одно-і багатокористувацькі (одномісний і стілець).

 
А одномісні номери (одномісний Моно місце): перший зразок був введений в 1960 році. Одномісні номери тільки стілець був розроблений для пацієнта. Камера виконана у вигляді трубки, як правило, з чистого акрилу. У цій камері до вівторка атмосфер абсолютного тиску (атм) не було використано 100% середовищі кисню.
Висока концентрація кисню в камерах особи з метою запобігання використання будь-яких електронного устаткування позах. Або спеціальні системи Thvyhhay дисплей (монітори) в деяких номерах, які дозволили людині займатися пацієнтом високого ризику.
Оскільки під час лікування, наявність одномісних номерів обмежена пристроїв з низьким тяжкості захворювання і травми не є дайвінг. Це житло знаходиться в державній лікарні. Це відносно дешево і компактно і вимагають менше користувачів, ніж великі кімнати. Великий недолік доступних одномісних номерів обмежена і тільки пацієнт. З цієї причини, використання наркотиків і оцінки ходу лікування, ми стикаємося з дилемою.


Мультіплеер відсіки (стілець Мульти місце): переважні камери для водолазів пошкоджених в будь-якому місці, номера мультиплеер нержавіючої сталі. Це, як правило циліндричної або купол. У камері від 2 до 18 осіб (на основі розмірів) може відповідати і бути в змозі встановити мінімальний тиск 6 атм.
Персонал (користувач), підготовлених в лікуванні хворих з тих пір вони присутні в камері і ретельно оцінити симптоми і будь-яку необхідну ліки і рідини для пацієнтів. Номери були Myshvdv мультиплеер навколишнього повітря через лицьову маску, капот, або ендотрахеальної трубки, кисень або інші медичні гази вдиханні. Медичний персонал може бути через замкнутій системі або залі під час лікування камери в або з нього. Таким чином, незалежно від тиску в камері може зміщуватися в бік інтернів та медичного обладнання до дії. Наступним великим перевагою цієї камери в його здатності для лікування в довгостроковій перспективі. До недоліків можна віднести високі ціни камери мультиплеер, ніж одномісних номери, персонал і більше користувачів повинні бути досить великими, що невеликі ситуації, які не є функціональними.


Портативні камери (портативні камери): підмножина одномісних номерів, номери невеликі портативні. Нещодавно був введений в співтовариство дайвінг. Ці невеликі пристрої призначені Badshvndh для лікування надзвичайних ситуацій в місцях поблизу з повітряним компресором або бак Askvba роботи. Номери світлі і недорого. Але сам створення три атм, так що є обмеження для дайвінгу травм.
Кілька невеликих кімнат і одиночні портативні моделі доступні. Prybarvmdykal послуги [V] модель колеса виробляється для більшого комфорту. Номери невеликі, портативні і Chambelite Heperlite моделі. Існує циліндричний складаний портативний і легше транспортувати і можна надути за допомогою стандартного Askvbay бака. Великі портативні камери виконані з нержавіючої сталі камер ГСМОС дуже Sngyntrnd.
Ці відсіки для транспортування пацієнтів під час водолазних робіт, військових, наукових і виробничих травм видні. Однак, номера здатні 6Aat. (Атмосферний) тиск і придатні для лікування більшості травм. Але те, як вони призначені виключно для передачі. Крім того, він повинен бути пов'язаний з медичним центром камери мультіплеере. (ВМС США перекладні номера з використанням новітніх технологій та дизайну, в даний час переміщення одиниць дайвінг у віддалених районах, використовуються. Сумний конусоподібний камера, вироблятиме 6 атм і, як правило, частина польоту Як людина з високим тиском, вертоліт буде відправлений.)


З гіпербаричної кисневої терапії
У випадках артеріальної емболії газу і сильним тиском хвороби видалена, гіпербаричної тиск, щоб зменшити розмір великих бульбашок має вирішальне значення. Ім'я терапія Hyprbar кисню стіл починається з конкретного протоколу. Існують різні кушетки, кожна з яких починається з дихання киснем при програмі тиску має свій власний час.
Найбільш поширеним таблиці лікування водолазних аварій, ВМС США Лікування таблиці 6. Інші природні методи лікування різних водолазних аварій призначений для використання з різними симптомами. Водолази на глибині до 108 футів (33 метрів) і більш, у той час як плавання протягом декількох годин або декількох днів. Крім того, специфічна терапія для лікування таблиць без дайвінгу, таких як отруєння окисом вуглецю, газової гангрени і важких інфекцій, таких як ушкодження тканин там. Лікар повинен сказати пацієнту, який тип графіка лікування використовується для чого і чому.
Палата щодо зниження пожежонебезпеки через статичну Jrqhhay електроенергії, пацієнти і вихователі повинні носити одяг 100% бавовни або Zdatsh. Крім того, взуття також повинні білизни шар наноситься. Всі електротехнічного обладнання низької напруги, необхідні для роботи або бути повністю покриті. Деякі предмети, що містять леткі сполуки є горючими і не повинні бути приведені у камері, наприклад, запальнички, сірники, слухові апарати, годинник, лак для волосся, масло для волосся, жорсткі контактні лінзи, мазь або матеріали, які зроблені з матеріалу запалати.
Під час лікування, вихователі камера, проводити операції з камери персоналу (лікарів та медичних спостерігачів), які повідомляються за допомогою мікрофона і динаміків. Всередині і зовні камери через оглядове вікно, замкнутої телевізійної можливо. Залежно від розміру і форми камери, пацієнт може бути поміщений в сидить або лежить всередині камери. Пацієнти з носової маски, усне або капюшоном для вентиляції терапії може газів, розчинених кисню і газоподібного азоту (Nytrvks) або кисень і гелій (Hlyvks) використовувати.
Пацієнт перебуває в дуже спокійній атмосфері пропонується Hyprbar мінімум, Drjayshan рухатися і говорити. Вони можуть читати книги і журнали або дивитися телевізор і спати, навіть під час лікування. Сядьте або ляжте поставити ногу на іншу ногу, коли пацієнт перебуває в герметичній камері є кращим. Він повинен бути на слуху очевидне питання, особливо коли умови дайвінг качка.
Пацієнти повинні мати можливість слухати Hyprbar киснева терапія в цих випадках не ясно, якщо це можливо, щоб повільно штовхати тим, що мав швидкість 1.FSW/MIN. Якщо зустріч пацієнт потребує операції на його імені можуть бути зроблені Myryngvtvmy. У цьому методі місцевою анестезією Боббі оніміння у вушний канал, барабанну перетинку, а потім конкретного пристрою, ми створюємо маленький отвір в барабанної перетинки. Ці отвори дозволяють газ повинні бути видалені з середнього вуха. Навіть якщо евстахиева труба повністю закритий, випускний газ направляють через вухо. Барабанна перетинка себе протягом декількох днів, не залишаючи ніяких пошкоджень або захворювання на відновлення слуху.
При зануреннях, при збільшенні тиску, пацієнти будуть випробовувати тепло і пружність при необхідності, у зв'язку з розширенням газу, температура повітря значно скорочується.
Так як номери з нержавіючої сталі газ відходів, коли він віддаляється і тиск дуже Zyadast шуму, так що ми можемо говорити. Поступово створює тиск усередині камери і щільність газу (BMD) є високим, і тому звуки мови також не вивчені. Загалом, камера обробки неприємно і боляче. Але деякі пацієнти можуть відчувати страх IG [VI] були для їх лікарі використовують седативний ефект.


Умови барокамері
Артеріальна емболія і тиск газу хвороба віддаляється (DCS) мають швидкої медичної допомоги, які вимагають своєчасного лікування з цим тиском. Часто протягом 15 хвилин до 24 годин після появи дайвер повертаючись до поверхні води Зняття ознаки і симптоми тиску захворювання,. Якщо ви можете літати після дайвінгу симптоми пацієнта можуть з'явитися пізніше. Якщо тиск буде видалений симптоми пацієнта і чим швидше, тим камера обробки підвищений шанс на одужання.
Хоча всі симптоми прес Зняття які також розглядаються в початковій лікування травмованої дайвера, вихователь може бути порожньою тратою часу для діагностики. Кожен дайвер повинен бути порушені надзвичайної ситуації, носа кисню в дайвінг місце, щоб почати, навіть якщо це порівняно м'яка симптоми можуть швидко погіршитися. Ми маємо справу з симптомами, не слід ігнорувати.
Документально підтверджені випадки захворювання в деяких з дайверів, які раніше відмовилися прийняти лікування. Цікаво, що симптоми слабкість, стомлюваність, болі в суглобах або просто не підходить для дайвінгу мокрих костюмах або відносно довелося нелегко занурення. Водолази кілька годин з паралічем. У таких умовах використовується швидкість симптомів повідомлених пацієнта при проведенні детальний моніторинг 100% кисню. Іноді починає дихати 100% киснем, ранні симптоми тимчасово покращилася. Не приймайте ці результати як ознака повного одужання, бо через деякий час симптоми можуть повернутися знову.

 
Якщо після дайвінгу досвід будь-якої з наступних симптомів або дискомфорту ви повинні піти до лідера дайвінг команди для лікування з барокамері, щоб допомогти вам.


Артеріальна газова емболія.
Ознаки та симптоми: Симптоми включають запаморочення (запаморочення), порушення зору (Visual розмиття), біль у грудях (груди біль), запаморочення (дезорієнтація), поведінкові зміни (Особистість Cheng), слабкість (слабкість) або параліч (параліч)
Знаки Знаки: Ці ознаки включають кровотеча з рота чи носа піни, параліч (параліч) або слабкість (слабкість), вилучення (судоми), втрата свідомості (Unconsciosness), ймовірність не дихає (Breath порушення) і смерті.
Зверніть увагу, що можуть бути ознаки і симптоми, як правило, поверхні під час або незабаром після досягнення зрілості, як може статися інсульт.


Тиск хвороба врожаю
Ознаки та симптоми: Симптоми можуть включати незвичайне Azkhstgy (Unusuall втоми), свербіж шкіри (свербіж шкіри), біль у руках, ногах або тулуб, Vertigo (Запаморочення), оніміння (Оніміння), поколювання (Поколювання) і параліч (параліч) , поверхневе дихання (задишка)
Знаки Знаки: Ці ознаки включають лелека шкіри (плямистий висип), слабкість (слабкість) або параліч (параліч), приголомшує (у шаховому порядку), спастичний кашель (закашляється), колапс або втрата свідомості.
Ознаки та симптоми, як правило, 15 хвилин до 12 годин після досягнення поверхні з'являється. Важкі випадки захворювання, ще до досягнення поверхні або відразу після його появи. Відстрочені симптоми зустрічаються рідко, якщо відразу після дайвінгу, особа, що діє в якості літаючих або повітряним транспортом.


Барокамері для лікування
В останні сорок років, що гіпербаричної кисневої терапії був рекомендований для широкого кола медичних проблем, часто без наукової перевірки, були використані медичні справ та охорони здоров'я.

Ref :

1.       Leach R.M, et al (1998), Hyperbaric Oxigen Therapy , BMJ, 317:1140-1143(24oct.)

2.       Diver A.(1999), Good pressure, the magazine of Divers Alert Network, Nov-Dec1999


[i] - Undersea & hyperbaric Medical society (UHMS)

[ii] - partial Pressure

[iii] - Decompressure

[iv] - Arterial Gas Embolism

[v] - Perry Baro Medical

[vi] - Clauster phobia

[vii] - Refractory Osteomyelitis
http://www.marinemedicine.blogfa.com/post-13.aspx