Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

9 Temmuz 2014 Çarşamba

basınç altında oksijen birçok tedavi edilemez hastalıklar ve kronik tedavi

ek basınç altında oksijen birçok tedavi edilemez hastalıklar ve kronik tedavi


D. Yirminci yüzyılın ateist tıpta oksijen tedavisi büyük bir devrim ve: Hamdi imam «Orta Doğu» söyledi


Zainab Badawi
, özellikle tıp ve eczacılık alanlarında tüm alanlarda, çarpıcı bilimsel gelişmelere rağmen, dünyanın tüm uygar ülkelerin doğal tıp taşımak ve tıbbi ilaçları azaltmaya başlamıştır. Ve o hücreleri ve canlılık oluşturmak için sorumlu ve eksikliği hücrelerin hatta ölüme atrofiye yol açan vücut, tüm hücreler için bir enerji kaynağı olarak oksijen önemi, dünya bu güne kadar çağlar boyunca, tedavide, yollar bir dizi istihdam başardı.
Oksijen tüm vücudun organlarının hücrelerin büyümesi ve yenilenmesi için çok önemli olduğunu ve bu hücrelerin yıkımını ne oluyor dostum olmadan oksijen olmadan birkaç dakika yaşayabilir. Ve yaklaşık 90 oksijen tarafından oluşturulan vücut için gerekli enerjinin%, ve iyi bir sağlık için, emin vücuttaki tüm hücrelere oksijen kadar emin olmak gerekir. Oksijen eksikliği hücrelerinin hayati süreçlerin eksikliğine yol açar.

O Kahire'deki Nasır Enstitüsü Hastanesinde basınç altında oksijen tedavisi bir danışman ve kafası önünde «Orta Doğu» Tuğgeneral doktor Hamdi Hassan bir araya geldi ve bu diyalog vardı:

* Tedavi öncesi Dr Hamdi başlatıldığında, dünyanın oksijen? Kullanmak ülkeler nelerdir?

Basınçlı oksijen altında tedavi birçok kronik hastalık ve akut ve çaresiz tedavisinde yardımcı olmak için küresel ve en gelişmiş ülkelerde etkili bir modern yayılmasını kanıtladı. Tıbbi ya da kimyasallar yoluyla herhangi bir ilaç kullanmayan tıp dünyasında gerçek bir devrim ve hiçbir komplikasyonları vardır.

Oksijen yaşam iksiri kadar 75 trilyon hücrenin ortalama ve yetersiz üzerinde vücutta yıkım ve hücrelerin ölümüyle sonuçlanan vücudun, tüm organların hücrelerinin yapı ve büyüme yeterliliği olması gerekir.

Oksijen önemi

* Gibi farklı görüntüler, tedavi için çağlar boyunca kullanılan oksijen: bu hastane ve ameliyathane ve kalp hastalığının tedavisi ve Solunum, şok ve koma için dolaşım hızını artırmak için, normal havada varlığını oranı orantısız şekilde daha büyük bir yoğun bakımda hastalara oksijen kullanılmasıdır.

1.020% (hidrojen peroksit), oksijen, su, görünürde yaraları dezenfekte ve içinde mikropları öldürmek için kullanılır. Çözünmüş oksijen, su içerisinde çözündürüldü ve dolaşım ve nefes uyarmak için ağız verilen oksijenin bir nokta.

Ozon bir üç değerli oksijen ve safsızlıkların oksidasyonu kan başıboş ve bakteri ve virüslerin duvar hücreleri ile birleştirmek de dahil olmak üzere çeşitli yollarla kullanılır ve araştırma ve deneyler halen aktivitesini durdurmak için çalışır. Bazı tıbbi merhem tarafından üretilen ve ülser ve yaraların parça için kullanılır olmuştur.

Oksijen tedavisi evrensel basınçlı oksijen tedavisi uzmanlar altında Amerika Birleşik Devletleri eğitim üniversitede, bu özel bir bursla (American Board) verildi kabul etti ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 280'den fazla merkez vardır edilir. Çin, Japonya, İtalya, Fransa, İspanya, Hindistan, Kore ve İngiltere gibi birçok kez vardır.

Basınç altında Oksijen terapi

S: basınç altında oksijen tedavisi nedir?

Basınç altında oksijen tedavisi, medikal tedavi, tamamen bir odanın içinde bir hastanın giriş basınç odası tedavisi denir oksijenden 100% teneffüs bu oda içinde ve basınç altında (2 2.5) atmosferik basınç ve oturumu terapötik imzalanacak (60 ila 90) dakika ve tekrar devam Günlük durum olarak 10 ila 20 seans ya da daha fazla olabilir.

* Bilimsel fikir basınç altında oksijen vermek nedir?

Fikir, 760 mm Hg, ve bunun için bir neden eşdeğer atmosfer basıncı, hava bileşeninin basıncı (% 20 oksijen,% 80 azot) olmasıdır. Bu yüzden herhangi bir sıkıcı 152 / Hg akciğerdeki gaz değişimi sırasında oksijen eriyor ve vücudun tüm bölgelerine dolaşım sistemi yoluyla hemoglobin eritrosit ve hamle üzerine yüklenir atmosferik basınç% 20,% 20 oksijen ve basınç eşdeğer hava oranını nefes. Son olarak, en küçük kılcal damarlar dakikada basıncı bu zamana kadar, bu basınç bir kısmını kaybeder daha küçük bir büyük kan damarlarından hareket ettiğinde 30 Peruk ve daha sonra yayılır ve sıvı hücreye eriyik halinde hatta onlara bina için gerekli olan enerji verir / Hg (insan deri yüzeyinin seviyesi, yani,) olur. Bu, her durumda doğal olarak ne olduğunu.

* Peki neden yüksek basınç altında% 100 oksijen verin?

Oksijen ya% 100 verilir ve 1500 1800 mm atmosfer basıncı altında Hg 10 kez normal basınç ve basınç altında ve gaz değişimi süreci plazma ve bu durumda çözündürüldü eşdeğer miktarda oksijen büyük miktarda kaldırılmasıdır sırasında ve vücut hücreleri için gerekli altı kez miktarı oksijen iletim Be Sonunda genç ve büyük kan damarlarının taşındı zaman bu basınç altında ve bunun bir kısmını kaybedebilir 80 280 mm Hg sıkıştırılmış ince kılcal damarları ulaşıncaya kadar ve aynı zamanda doğru dolaşımını genişleyen ve üzerinde çalışan yüksek basınçlı sentezi çalışır (normal 30 mm Hg unutmayın) küçük yolları ve diğer kaplar dakika doku, dokulara oksijen ve eritme nüfuz boyunca hız yardımcı ve katil bakteri basınç altında oksijen.

* Basınç altında oksijen tedavisi fizyolojik etkisi nedir?

Bu ihtiyaçları oksijen 15 kat daha fazla oksijen eşdeğeri bir büyük miktarda kan Doygunluk.

Kan damarlarının (damar sertliği, damar ve kılcal damarları) darlığı bir gazın kısmi basıncını arttırmak.

Anaerobik bakteri yüksek basınç altında oksijen katil.

* WPM hissi ya da insan hastanın tedavisi oturum çalışma için basınç odası ise?

Oda içinde hastanın varlığı sırasında, vücudundaki basınç eşit ve bir karşı-eğilim Vamahsalh sıfır olur. Hasta kulak veya kilidi Mnaqbdh içinde (kanal Astekeus) soğuk algınlığı hasta sırasında ortaya gibi kulağına ağrı hissediyor dışında vücudunun herhangi bir baskı hissetmez.

S: Bu tedavi sırasında vücudun organlarına oksijen etkiler mi?

Dolaşım sistemi vücudun ihtiyaçları olan oksijen sağlıklı üyeleri kan damarlarını için çalışır ve böylece basınç altında oksijen maruz sesin üyeleri için doğal bir koruma olarak bu büyük üyeleri ve hareket için oksijen tire miktarını azaltır ve böylece etkilenmez. Vücudun etkilenen parçalar oksijen yeterli bir miktarını ulaştığında Ama enfekte hücrelere oksijen getiren mikrovasküler genişletmek için çalışır ve tekrar canlılık çalışır.

Hastalıkların tedavisi

* Basınç altında oksijen ile muamele hastalıklar nedir?

Hastalığın tanınması dünya çapında başarıyla oksijen tedavisi kullanmak ve onu bir tedavi toplantı temel taban olarak 1976 yılında basınç altında oksijen tedavisi için Amerikan Tıp Birliği tarafından onaylanmış oldu:

Karbon monoksit Zehirlenmesi.

Açık kalp ameliyatı ve Dalış hastalıkları ve kemik çürümesi laparoskopik cerrahi tedavi sırasında ortaya kan dolaşımı içinde hastalık kabarcıklar Havayolu.

Tedavi basınç altında oksijen ve tamamlayıcı yardımcı tedavi olduğu durumlar şunlardır:

Kronik yaralar ve ülserler ve non-şifa.

Diyabetik ayak ülserleri ve kangren periferik ateroskleroz daraltmak.

Radyasyon tedavisi sonrası kemik Alinkrose iltihabı.

Her türlü elektrikli olmayan yanıklar.

Deri grefti ve dolaşım eksikliği partiler.

Kan ve doku yırtılması kaybına yol kazaları vakaları.

Yakın zamanda, bu hastalıkların tedavisinde kullanılır:

Nedeniyle kandaki oksijen eksikliği CP etiketli çocuklarda kısmi serebral palsi.

Hamilelik sırasında veya doğum sırasında veya menenjit veya sarı kanın yüksek oranda sırasında yüksek sıcaklıkların sonucu olarak doğum sonrası.

Inflamasyon dağınık sinirler MS vakaları.

Ani işitme kaybı.

İnme sonrası felç vakaları.

Hücreleri oluşturmak ve vücut fonksiyonlarını geliştirmek ve hücreler için yıkım azaltmak ve kapasitesini artırmak için yardımcı olarak.

Migren baş ağrısı ve ani anemi ve kan kaybı ciddi durumlarda.

Önce ve kozmetik cerrahi sonrası.

Meclis yeni hastalıklar gerekli araştırma sonrasında basınç altında oksijen ile tedavi edilir onaylamak için bu üç yılda bir toplanır.

* Tedavisinde başarı oranı nedir?

Yaklaşık% 90 söz öncesinde durumlarda başarı oranı 6 yılda yaklaşık 21 000 tedavi seansı çalışmaları olmuştur aşan.

Terapötik Fikir

* Bütün terapötik benzer rahatsızlıkları fikir mi?

Hayır, ama o değişir, örneğin, bölüm, karbon monoksit, hepimiz Alheimocaloyen ona biz basınç altında oksijen tedavisi verdiğinizde sendika oksijenden 200 kat daha güçlü karbon monoksit Federasyonu'na duyarlı kan plazması içinde çözünmüş oksijen ve böylece sırasında saniyede beyin ve kalp, oksijen kadar biliyorum tedavi ve yavaş yavaş ile 5 6 seans karbon monoksit ve hemoglobin ile HBO kovdu.

Başka bir örnek: kemik ve Kronik ülser çürüme insan vücudu için doğal bağışıklığı herhangi bir inflamatuar vücut veya yaralar çevreleyen lifli malzemeleri salgılar olduğunu biliyorum ve bu yaralar ya da genişlik yayılmasını azaltmak için ve bulduğu bazı hastalarda mikrovasküler zayıflığı bu lifli malzemeler, onları bastırıyor ve ülser içine oksijen gelişini önlemek içinde ve kronik hale gelir ve ben zaten açıklandığı gibi, eserlerinde oksijen basıncı içinde birkaç seans sonra şifa içerden kadar dolaşım dakika kılcal damarları hafifletmek ve doku yapı ve bakterileri öldürme süreci başlar ve antibiyotik teslim etmek.

Yanıklar gelince, oksijen fazla, çok büyük ve küçük kan damarlarının daralmasına neden olur ve böylece şişme, oksijen ve hücrelerin kan dolaşımını teslim edilir dolaşım dakika genişlemesi bir sonucu olarak, hücrelerin boyunca 6 kat ihtiyaca oksijen eşdeğer geçen aynı zamanda yanma, hem de antibiyotiklerin yukarı akan sıvı Albulazemh azaltmak olduğunu biliyoruz Bu şekilde, bu hücrelerin ve çok kısa bir süre içinde hastaya iyileşir.

Ve deri grefti yama işlemlerinde önce seans belirli sayıda veriyoruz hatta kan dolaşımını artırmak ve hücrelere kan ve oksijen dolaşımını bağlamak için deri ve işin yama sınırdışı etmeyecek şekilde işlemlerini yama sonra direkt son oturumda belirli sayıda verin.

Çaresiz hastalık gelince, hastalık serebral palsi kısmi Çocuk CP örneğin çocuk veya sarıya için menenjit gibi sıcaklık artışı, bir sonucu olarak gebelik, doğum ya da doğum sonrası dönem yaklaşık 8 yıldan beri Amerikanlaşan tedavisine başlanmış olup olmadığını belli bir süre içinde beyin hücrelerine oksijen eksikliği, sonucu vardır Bu 7 yıl önce başlamak için Mısır'da bizim onur ve biz dünyadaki ikinci merkez ve oksijen eksikliğinin bir sonucu olarak bazı beyin hücreleri ve fiziksel engellilik, zihinsel ve fikir terapötiğine önde atrofi bölgeleri çevresinde zorluk ve onu oksijen kadar körelmiş vardır ona bağlı hasar olduğu fikrine dayanır az ve bu bölgede herhangi bir ölü değil ama işini yapıyor değil, biz belli bir basınç altında çocuk oksijenden 100% vermek olsaydı statik hücreleri ile bu alanlarda oksijen gelişi ve mikrovasküler ve sonra belirgin iyileşme beslenen ve uyarılmış ve normal olmak ve geliştirir hastayı açar hücreler statik veya uykuda içeriyor Bu hasta bu şekilde son 5% 1 için herhangi bir tıbbi tedavi ile düzelmeyen, o 25-70% bütün Arap ülkelerinde Nasır Enstitüsü Hastanesinde vakaların yüzlerce ve başarı oranı iyi ve cesaret verici bir çalışma olmuştur geliştirir.

* Bu tedavi için herhangi bir komplikasyon var mı?

Tabii ki, hiçbir tedavi komplikasyonları olan, ancak tedavi vermeden önce uygun bilimsel yöntemi takip gibi komplikasyonlar onlar hastalıklardan ari ve kulak emniyet kanal Astekeus sağlamak için Kulak, Burun tespit çalışmaları vardır ve bu açık ve özgür olduğundan emin olmak için çok küçük bir tarafından göğüs X-Ray çalışmaları vardır artmıştır. Bu çalışma aynı zamanda hastalarda retina için gözün alt ortaya çıkardı.

S: tedavinin maliyeti nedir?

Bu, Mısır 100 lira toplantı maliyeti ise 250 $ 200 toplantı küresel maliyeti.

* Hastanın bir izlem tedavi süresinin sona ermesinden sonra var mı?

Iyileşmek için eşit olduğunda Evet, hasta durur takip oturumları ve ardından ilk ayın sonunda ve daha sonra üç ay sonra, ve sonra nihayet altı ay sonra.

* Oksijen ve ozon tedavisi ile tedavi arasında bir fark var mı?

Evet, tedavi büyük miktarlarda Bblazma oksijen çözülmesi ve vücudun tüm hücrelerinde gelmeden emin olmak için kan basıncını yükseltmek tarafından basınç altında oksijen basınç altında oksijen tedavisi ve ozon tedavisi arasında büyük bir fark vardır. Ancak ozon oksijen atomu, bir tri-aktif gaz ve bu gaz, oksijen gazı eklenir almak için elektrikli cihaz ayırmak için oksijen basamaktır o zaman bu bileşik, hastanın kan miktarını karıştırıldı ve yeniden enjekte veya sauna veya anüs yoluyla edilir.

Ozon bir anti-oksidan ve ölümcül bir bakteri hücre araştırma aşamasında olan ve en iyi tek araştırma merkezleri, üniversiteler kullanılan ve tedavi bu tip kullanım için gerekli uzmanlık belirler gereken.

* Son olarak, kaç baskı altında ve Mısır Arap Cumhuriyeti diğer merkezler olup olmadığını oksijenle tedavi için bu merkeze makyaj ekipleri?

3 büyük oda, dokuz 6-8 üyeleri ve iki oda tarafından merkezi, özel şartname ve özel güvenliği derecesi ile bir Amerikalı üretmek ve biz böyle basıncı, nabız ve solunum hızı ve EKG ve Tüm bu kısmi basıncı oksijen ölçümü ölçme gibi yoğun bakım gibi cihazlar ameliyathane cihazları var oda içinde hasta ve yurt dışında izlenir ülke genelinde farklı yerlerde tedavi bu tür yayılmasını incelemek için Ortadoğu'da son ve en büyük merkezlerinden olan özel bir oda içinde bir kaput ve inhalasyon cihazları, Deniz Kuvvetleri sayesinde de vardır.kaynak:http://www.aawsat.com/details.asp?issueno=9532&article=300709#.U1Dd2lV_tA1
www.baroxhbo.com